Menu
Your Cart

Blog RSS Beslemesi

30 Haz Şebeke Suyunun Sağlığa Karşı Zararları
admin 0 123
Şebeke suyu sağlıklı mıdır? Sağlığa etkileri nelerdir? gibi sorular pek çok kişinin şebeke suyu hakkında sorduğu soruların bazıları. Şebeke suyunun kalitesinde bölgeden bölgeye değişebilen unsurlar et..
24 Haz Su Arıtma Cihazı Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?
admin 0 77
En iyi su arıtma cihazı hangisi? Su arıtma ürünlerinden ürünlerden almaya karar vermiş pek çok kişinin aklına bu soru gelmektedir. Su arıtma cihazı alırken iyi bir araştırma yapmak gerekir. Sağlık üze..
23 Haz Water Quality Sertifikası Önemi
admin 0 60
Water Quality Sertifikası, Dünya Su Derneği (WQA) tarafından verilen bir belgedir. Arıtma cihazı üreten firmalara verilmekte olan bu belgeyi elde etmek çok zordur. Birçok testten geçirilen su arıtma c..
22 Haz Meyve Ve Sebze Yıkarken Arıtma Suyu Kullanmanın Avantajları
admin 0 52
Günlük öğünlerimizin vazgeçilmez bir parçası olan sebze ve meyvelerin en temiz şekilde tüketilmesi gerekmektedir. Tarlalarda üretilen sebze ve meyveler genel olarak kimyasal ilaçlarla böceklerden koru..
21 Haz Hidrotek 5 li Mineral Filtre
admin 0 51
Türkiye'nin en iyi su arıtma cihazı, mineral filtreli Hidrotek Water su arıtma cihazları, ülkemizde en çok kullanılan su arıtma cihazı olarak her yıl en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.Su ..
21 Haz Su Arıtma Cihazı Hortumu
admin 0 40
Su arıtma hortumu, su arıtma cihazında suyun filtreler ve diğer parçalar arasında iletimini sağlamak amacıyla üretilmiş bir hortumdur. Su arıtma hortumları lineer alçak yoğunlukta polietilen malzeme i..
21 Haz Hidrofor Ne İşe Yarar?
admin 0 30
Basıncı düşük olan su tesisat sistemlerinde basıncı arttırmak için hidrofor kullanılır. Hidrofor su basıncının düşük olabileceği yüksek binalar, siteler, villalar ve dairelerde basıncı arttırarak suyu..
21 Haz ABS Plastik Özellikleri ve Kullanım Alanı
admin 0 29
Tam adı Akrilonitril Bütadien Stiren olan ABS plastik, üretilen çeşitli plastiklerin hammaddesi olarak kullanılan bir polimerdir. En az iki monomerden oluşan kopolimer olarak da tanımlanabilir. İçeriğ..
20 Haz En İyi Su Arıtma Cihazı Musluğu
admin 0 36
Su arıtma cihazı musluğu sayesinde su, kullanıcıya ulaşır. Çok fazla tip ve modelde su arıtma cihazı muslukları piyasada bulunmaktadır. Su arıtma cihazı musluğu özellikleri modelleri arasında değişikl..
20 Haz Alkali Su Sağlıklı Mıdır?
admin 0 34
Alkali Su: Günümüzde artmaya başlayan su kirliliği insan sağlığını tehdit etmeye devam etmektedir. Su arıtma sistemleri tarihine bakıldığında, insanlık suyu arıtabilmek için geçmişte birçok yöntem den..
20 Haz RO-500 Endüstriyel Su Arıtma Cihazı
admin 0 32
RO-500: Su arıtma cihazları suyun öneminden dolayı günlük hayatta ihtiyaç duyulan çok önemli bir sistem haline gelmiştir. İnsanların temiz ve sağlıklı suyu elde edebilmesini sağlayan arıtma cihazları ..
20 Haz Omnipure K2533 SS Post Karbon Filtre
admin 0 31
Su arıtma cihazlarında membran filtreler suyu büyük oranda arıtarak saflaştırdıkları için su içime uygun değildir. Membran Filtreden çıkan su acı tada sahiptir. Bu nedenle suyun tadının düzenlenmesi i..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)